Акція "Живи Органічно!"      Що таке «органічний продукт»? Чому він кращий для здоров’я? Як відрізнити справжній органічний продукт від підробок? В чому переваги органічного фермерства? — питання, на які вже котрий рік поспіль дають відповіді представники ВЕГО «МАМА-86», в рамках всесвітніх «зелених тижнів» — Green Action Week.


      Цього року кампанія проходитиме під гаслом «Живи органічно!» і буде сфокусована на популяризації органічного харчування та землеробства, як частини культури сталого споживання та харчування, серед сімей з дітьми та інших пріоритетних цільових груп, а також серед фермерів, що потенційно могли б перейти на безпечний для природи та здоров’я спосіб вирощування та виробництва сільськогосподарської продукції.


   ВЕГО «МАМА-86» сподівається, що популяризація екологічно відповідального споживання допоможе українцям більш свідомо та відповідально підходити до щоденного споживацького вибору, а відтак сприятиме покращенню здоров’я населення та збереженню природи нашої країни.


      Запрошуємо усіх небайдужих приєднуватися до нашої кампанії!

 

      GreenActionWeek - тижневі концентровані інформаційно-просвітницькі кампанії що мають на меті популяризацію екологічно відповідального споживання і сфокусовані на одній із актуальних тем сталого споживання. ТЕС включають різнопланові інформаційно-просвітницькі заходи, спрямовані на різні цільові аудиторії — від пересічних споживачів до посадовців та бізнес-спільноти. ТЕС є частиною всесвітньої кампанії «Global Green Action Week», ініційованої Шведським агентством охорони природи, яка проводиться одночасно у 25 країнах світу у перший тиждень жовтня: у Швеції, Великобританії, Македонії, а також Аргентині, Індії, Перу — загалом у 25-ти країнах Європи, Африки, Азії та Латинської Америки за підтримки Шведського товариства охорони природи.

01.10.2015

м. Суми

Дитячий будинок

Театралізована вистава в театрі ляльок «Живи органічно!»

02.10.2015

м. Суми

аграрний університет

Круглий стіл

«Стан розвитку органічного ринку в Сумській області»

03.10.2015

м. Суми, вул. Пролетарська

«День-органік»

Відбудеться майстер - клас з приготування страв  для здорового харчування 

br /