Безкоштовні документи на будинокТехнічні паспорти на багатоповерхові будинки, мешканці яких вирішать створити ОСББ, будуть відновлюватися і видаватися безкоштовно, йдеться на сайті "Комуналка.Суми".

 

Про це повідомила начальник відділу житлового та комунального господарства Департамента інфраструктури Сум Тетяна Власенко під час семінару зі створення ОСББ в Сумах. Ситуація, що склалася з технічною документацією у місті - катострофічна: половина документів відсутня, інша - містить дані, що недостатні для повноцінної технічної паспортизації. Відсутні паспорти на будинки будуть відновлюватися протягом 3 місяців з часу подання ініціативної групи заяви про створення ОСББ у багатоповерховому будинку. Без технічного паспорту на будинок створення ОСББ неможливе.

 

Нагадаємо, що згідно ногового закону "Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку" сумчани мають до 1 червня 2016 року визначитися з керуючим чи обслуговуючою організацією. На разі у місті тільки один будинок обрав собі керуючого.

  

br /