Діти героїв
На початку літа 2016 року успішно стартував проект «Діти героїв», який представляє собою серію пізнавально-терапевтичних екскурсій Слобожанщиною, який організований  спілкою ветеранів АТО Сумської області, громадською організацією «Ліцей» та молодіжним об'єднанням СІЧ.

 

Учасниками проекту стали діти сумських військових, які перебувають у зоні бойових дій. Організатори проекту, перш за все, поставили собі за мету зменшити рівень психологічного напруження дітей, відволікти від сумних думок, а також розширити знання молоді про рідний край. Таким чином у червні, липні та серпні було реалізовано три різнопланових екскурсії: Тростянець (фестиваль «Стара фортеця»), Батурин (гетьманська столиця України), Опішня (Національний музей-заповідник українського гончарства).  Особливістю поїздок стали майстер-класи та ігри, які допомогли дітям відчути себе більш розкуто та отримати позитивні емоції за допомогою мистецтва.

 

На даний момент усі заплановані заходи у рамках проекту успішно реалізовані, усього 53 дітей відвідали пізнавально-терапевтичні екскурсії Слобожанщиною. Організатори ж, вбачаючи актуальність даного напряму, планують продовжити роботу і реалізувати ще низку заходів, спрямованих на дітей сумських військових, які перебувають в АТО.

 


 

br /