До уваги!!!


 

     Група громадського спостереження «ОЗОН» запрошує на тренінг, присвячений моніторингу судів в Україні 12 вересня 2015 року у м. Суми.

 
     Тренінг проводиться для жителів м. Суми та Сумської області. Організатори компенсують проїзд в межах області, забезпечують учасників харчуванням та роздатковими матеріалами. Пріоритет у відборі надається учасникам кампанії «Суд – не тільки судді!». Точні час та місце буде повідомлено зареєстрованим кандидатам на навчання.

 

      Змінити роботу судів своїми силами складно? Так і ні. Наш інструмент – громадський моніторинг. Навчитися ним користуватися під силу кожному.

     
      Запрошуємо усіх бажаючих на навчальний тренінг, на якому ви:

• Ознайомитеся із успішними практиками контролю судової системи на прикладі роботи групи громадського спостереження «ОЗОН»;

• Дізнаєтеся про цікаві аспекти резонансних судових засідань, зокрема щодо питань люстрації та перевірки суддів;

• Навчитеся як організовувати та проводити громадський моніторинг у вашому місті.


     Для участі у тренінгу необхідно заповнити анкету учасника навчальних заходів «ОЗОН» за посиланням: http://bit.ly/1bIlVUl  до 2 вересня 2015 року включно та поставити лайк нашої сторінки https://www.facebook.com/OZON.monitoring, де ви до того ж дізнаєтеся багато цікавої та актуальної інформації про суди.


     У разі виникнення додаткових питань прохання надсилати лист на пошту ozon.monitoring@gmail.com з темою листа «Тренінг 12.09.15 у м. Суми - питання» або за телефоном 050 41 12 047, 097 674 85 68.

 

     Довідково: група громадського спостереження «ОЗОН» – добровільне об’єднання активних громадян – передусім, громадських активістів, юристів, журналістів, які усвідомлюють важливість якісного громадського контролю за державними органами, а також за ключовими процесами, які відбуваються на лінії зіткнення суспільства та держави або людини та держави, зокрема, під час мирних зібрань та судових процесів. За результатами спостережень «ОЗОНівці» оприлюднюють висновки та рекомендації. Громадські спостерігачі – незалежна сторона, вони завжди залишаються поза межами процесу. Детальнішу інформацію можна отримати у соціальних мережах www.facebook.com/OZON.monitoring та на сайті організації-засновниці, Центр Громадянських Свобод http://ccl.org.ua/activities/hr/ozon/

 

     Тренінг відбудеться за підтримки американського народу, наданої через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) в рамках Проекту «Справедливе правосуддя».

  

br /