Європейський досвід Сумського ВПУ будівництва та автотранспорту
Прекрасна новина для учнів Сумського ВПУ будівництва та автотранспорту, на базі якого має відкритися центр для підготовки висококваліфікованих електрозварників.


Про це повідомили гості з Польші – президент ТОВ «Крісмар» Кшиштоф Косінський та віце-президент Славомир Клевел, які мали зустріч з очільниками Сум. Представники польської сторони запропонували відкрити центр для підготовки висококваліфікованих електрозварників на базі професійно-технічного училища. Як з’ясувалося, років десять тому у Польщі фактично було знищено професійно-технічну освіту, тож тепер їхні промислові підприємства, що мають замовлення, відчувають брак працівників саме робочих професій.


Було домовлено, що на базі Сумського вищого професійного училища будівництва та автотранспорту запрацює польсько-український центр. Поляки забезпечать його сучасним обладнанням, зокрема зварювальними апаратами, спецодягом, металом, направлять і своїх майстрів-інструкторів. Кожен випускник центру отримає ліцензію на виконання робіт європейського зразка.


Таким чином, учні Сумського ВПУ будівництва та автотранспорту отримають безцінний досвід, який можна буде використати як удома, так і за кордоном. Це шанс, яким варто скористатися.

  

br /