Голова Сумської облради відвідав училище будівництва та автотранспорту
Голова обласної ради Семен Салатенко ознайомився з роботою Сумського вищого професійного училища будівництва та автотранспотру, зустрівся з викладачами та учнями.


Зважаючи на події в Україні, в училищі все більше уваги приділяється військово-патріотичному вихованню. Не перший рік працює гурток «Молодого воїна» - спільний проект з Сумським кадетським корпусом, де хлопці гартують дух і тіло. Наразі керівництво вирішило піти далі і має у планах на базі училища створити коледж ПТО з посиленою військовою підготовкою. Потрібна лише добра воля обласної влади.


Директор Ігор Козолуп розповів, що в училищі готують автослюсарів, водіїв, електрозварників. На що голова обласної ради Семен Салатенко, в недавньому боєць АТО, зауважив, що саме спеціалістів таких професій і бракує на фронті. Він провів своєрідний «лікбез» для учнів училища, виявивши неабияку обізнаність з будовою сучасної зброї.


- На фронті потрібні умілі руки, аби відремонтувати БТРи та іншу військову техніку, - наголосив Семен Салатенко. – Тож обласна рада, підтримуючи ініціативу дирекції училища, віднайде резерви, аби «запустити» пілотний проект, і вже з першого вересня учні почали не тільки отримувати робітничі спеціальності, а й військові навички.  

br /