Громадська спілка «Органічна Україна. Північ»: обговорення проблем та планування розвитку


Громадська спілка «Органічна Україна. Північ»: обговорення проблем та планування розвитку


18.01.2018 року відбулася робоча зустріч членів громадської спілки «Ор
ганічна Україна. Північ» в лекційному залі тепличного комплексу факультету агротехнологій та природокористування Сумського НАУ. Заплановане обговорення з представником Головного управління Держгеокадастру в Сумській області Ляхом Юрієм Михайловичем вилилося у жваву дискусію щодо методів взаємодії та співпраці асоціації «Органічна Україна. Північ» та Головного управління Держгеокадастру в Сумській області.

Основні теми при обговоренні:
Тема 1. Пошук та активізація «органічних» земель у Сумській області.
Тема 2. «Органічна» сертифікація земель як обов’язкова умова договору оренди «органічних» земель. 
Тема 3. Взаємодія зі збереження «органічного» земельного фонду Сумщини.

Стає все більше бажаючих вирощувати рослинницьку та тваринницьку продукцію з маркуванням «Органік», для вирішення проблем й була створена громадська спілка «Органічна Україна. Північ», членами якої є люди різних професій, науковці та товаровиробники, економісти, юристи, інших спеціальностей, але всіх об’єднує бажання мати на своєму столі здорову, органічну продукцію і, також, - робочі міста. Так, Сумська область не є лідером в кількості «органічних» товаровиробників, але діло рухається вперед спільними зусиллями. 

Презентація «Стратегічної сесії учасникам асоціації» з метою виявлення задач та методів їх досягнення в 2018 році» завершила зустріч. Було обговорено звернення асоціації до адміністрації області з низки питань й пропозицій. 

Голова «Органічна Україна. Північ» Мараховський Андрій, organic@sumy.live.com.

20.01.2018 у конгрес-центрі СумДу відбулося засідання Центру сприяння регіональному розвитку 09-00-10-30, де представники асоціації зможуть донести можливості та перспективи розвитку більшому колу. 

br /