ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ

 

В останній час, Оперативний штаб Сумської обласної організації Національно-Визвольного Руху "Правий Сектор" отримує безліч дзвінків на особисті телефони, при робочих зустрічах отримуємо питання щодо подальшої роботи нашої Організації, наших контактів та таке інше.

 В зв’язку з цим,

 

ПОВІДОМЛЯЄМО НАСТУПНЕ:

 

 1. Сумська обласна організація Національно-Визвольного Руху "Правий Сектор" працювала, працює і буде продовжувати працювати в робочому та штатному режимі.

 

 2. 02.12.2015 року в м. Суми були проведені Надзвичайні Збори Організації. Присутні 46 уповноважених від 10-ти (з 13-ти існуючих в області організацій.)

 

 3. На Надзвичайних Зборах Організації висловлено недовіру колишньому керівнику Віталію Ляшку.

 

 4. Сформовано Обласний оперативний Штаб.

 

 5. Визначено відповідальних по напрямках роботи.

 

 6. Наші координати, в зв’язку з певною реорганізацією наших структур були звичайно змінені. Але, ми їх ніколи не приховували. Вони, вже давно викладені на офіційному центральному сайті Національно-Визвольного Руху "Правий Сектор" http://pravyysektor.info в розділі "Контакти": (066) 33-12-262; (097) 46-37-669.

 

 7. Перереєстрація всіх структур Національно-Визвольного Руху "Правий Сектор" - Сумщина відбудеться в встановлені терміни Центральним Проводом Організації.

 

 

         З повагою,

 речник Сумського обласного оперативного штабу

Національно-Визвольного Руху "Правий Сектор"                          друг "Темний"

 

br /