КОМПЕНСАЦІЇ ВАРТОСТІ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКОЇ ТЕХНІКИ ТА ОБЛАДНАННЯ ВІТЧИЗНЯНОГО ВИРОБНИЦТВА

 

 

 

 

ЗМІНЕНО ПОРЯДОК ЧАСТКОВОЇ КОМПЕНСАЦІЇ ВАРТОСТІ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКОЇ ТЕХНІКИ ТА ОБЛАДНАННЯ ВІТЧИЗНЯНОГО ВИРОБНИЦТВА

 

Постановою Кабінету Міністрів України від 07 лютого 2018 року № 86 підвищено розмір часткової компенсації вартості за придбані сільсько-господарську техніку та обладнання вітчизняного виробництва.

 

Часткова компенсація буде надаватися сільськогосподарським товаровиробникам на безповоротній основі за придбані техніку та обладнання, вартість яких зазначена в актах приймання-передачі та інших документах, що підтверджують оплату через державний банк або банк, у статутному капіталі якого 75 і більше відсотків акцій належить державі, у таких розмірах:

 

20 відсотків вартості (без урахування податку на додану вартість) - за придбані техніку та обладнання у грудні 2017 р.;

 

25 відсотків вартості (без урахування податку на додану вартість) - за придбані техніку та обладнання починаючи з 1 січня 2018 року.

 

До переліку вітчизняної техніки та обладнання для агропромислового комплексу, вартість яких частково компенсується за рахунок коштів державного бюджету, включено 2094 найменувань різновидів техніки та обладнання 60 вітчизняних виробників.

 

Ознайомитися з чинним переліком можна на сайті Мінагрополітики за посиланням: http://minagro.gov.ua/uk/budget?nid=24338

 

Довідково: У 2017 році у Програмі часткової компенсації вартості придбаної сільськогосподарської техніки та обладнання вітчизняного виробництва взяли участь 49 господарств Сумської області, що придбали 67 одиниць техніки та обладнання на суму 27,3 млн. грн (22,8 млн. грн без врахування ПДВ) та отримали з Державного бюджету майже 4,6 млн. грн часткової компенсації. 

br /