Молодий воїн – 2016У Сумському ВПУ-11 пройшов щорічний військово-патріотичний захід «Молодий воїн», присвячений святкуванню Дня захисника України.

 

На свято духу, що є своєрідною посвятою для першокурсників училища, завітали представники 27-ї реактивної артилерійської бригади. Вихованці училища мають змогу проходити практику у військовій частині бригади, що тільки посилює дружні стосунки.

 

У показовому виступі вихованці кадетського корпусу продемонстрували майстер-клас з рукопашного бою. Для них це вже другий поспіль візит до ВПУ-11. Що тут скажеш? Це було дійсно щось неймовірне! Прекрасна підготовка, вивірені рухи – техніка вищого класу.

 

Але чи будеш ти задоволеним, якщо тільки спостерігаєш? Напевно, що ні. Треба засвідчити власну майстерність. Першокурсники ВПУ-11 отримали змогу показати силу свого тіла та духу в ряді випробувань, серед яких знайшлося місце естафетам, «мотузковому курсу» та захоплюючим баталіям у пейнтболі. Бажання продемонструвати максимум своїх можливостей перетворило спортивну боротьбу в справжнє видовище. Та цього дня просто не могло бути ображених чи переможених, кожен здобув свою перемогу.

 

Учні взяли участь у майстер-класах з рукопашного бою, збирання-розбирання автоматів, наданні першої медичної допомоги. Усім запам’ятався і сподобався виступ кінолога. Присутні захоплено спостерігали за тим, як спеціально дресирований пес спіймав та знешкодив злочинця.

 

Чи могли уявити першокурсники, що таке буде очікувати на них в училищі? А це лише один із багатьох сюрпризів, який чекає на них під час навчання.

 

Утім, одними видовищами ситий не будеш, тому, щоб військово-патріотичний захід «Молодий воїн» стовідсотково закарбувався в пам’яті, як приклад цікавого, корисного та атмосферного дійства, всі учасники скуштували смачної польової каші.

 

«Це було дійсно чудово! Мене найбільше вразив виступ кадетського корпусу та можливість сфотографуватися зі справжнім БТР!» – поділилася своїми враженнями голова учнівського самоврядування Анастасія Ткаченко. Рівень проведеного заходу в черговий раз засвідчує серйозні наміри ВПУ-11. Віримо та робимо все можливе, щоб якомога швидше стати коледжем з посиленою військовою та фізичною підготовкою.

 

Заступник Сумського міського голови Степан Пак подякував училищу за співпрацю та наголосив на важливості патріотичного виховання як для студентів ВПУ-11, так і для України загалом: «Вкрай важливо займатись патріотичним вихованням молодого покоління. Переконаний, що разом із ВПУ-11 нам вдасться досягти чималих результатів на цьому поприщі».

 

ВПУ-11 висловлює подяку товаришам із кадетського корпусу ім. І.Г. Харитоненка, з 27-ї реактивної артилерійської бригади, громадському формуванню «С.П.А.С.» за показовий виступ та демонстрацію надання першої медичної допомоги у військових умовах, національній гвардії за надану техніку та представникам влади за підтримку. Виховуючи молоде покоління спільними зусиллями, ми можемо бути  впевнені у світлому майбутньому України.

  

br /