«МОНДЕЛІС УКРАЇНА» УВІЙШЛА У ТОП-3 НАЙКРАЩИХ РОБОТОДАВЦІВ
Діловий тижневик «Фокус» представив рейтинг найкращих роботодавців за результатами власного опитування, проведеного у листопаді 2015 року.


У категорії «Виробництво споживчих товарів (FMCG)» компанія «Монделіс Україна» увійшла до трійки лідерів, заручившись підтримкою 10% респондентів.


«До управління організацією важливо підходити холістично, особливо, коли йдеться про управління людьми. Велика мрія, єдині підходи, цілісна система, спільні цінності, уміння надавати і чути зворотній зв’язок та емоційна інвестиція кожного – це і є фундамент для побудови найкращого місця роботи. В нашій компанії ця мета стоїть поруч з фінансовими цілями, а інвестиції у бізнес – поруч з інвестиціями у людей... Саме завдяки цьому, попри всі трансформації, через які ми пройшли, з нами лишаються і до нас прагнуть приєднатися найкращі таланти. І я дуже пишаюся нашою командою», – прокоментувала Оксана Семенюк, HR бізнес лідер Mondelēz International в Росії, Україні та Євразії.

Рейтинг «Найкращі роботодавці» від журналу «Фокус» – це онлайн-опитування, яке було проведене на сайті однойменного видання у листопаді 2015 року. Респондентам запропонували обрати найкращого, на їхню думку, роботодавця в різних галузях, серед яких промисловість, торгівля, виробництво споживчих товарів, аграрний сектор, ІТ та телеком, банки та фінансові компанії, транспорт, логістика та будівництво, юридичні компанії, ресторани і готелі та фармацевтика. Організатори дали можливість читачам голосувати як за свою компанію, якщо їх влаштовують умови праці, так і за будь-яку іншу, яку вони вважали вартою відзнаки «найкращий роботодавець». За словами Олега Сорочана, редактора розділу «Гроші» журналу «Фокус», основною метою проведення опитування та складання рейтингу «Найкращий роботодавець» було визначення хто із лідерів різних галузей є найбажанішим роботодавцем на ринку України. В цілому в опитуванні взяло участь близько шести тисяч респондентів, що свідчить про те, що люди зацікавлені в комфортній роботі. І, як довів рейтинг, роботодавці, котрі відповідають запитам читачів «Фокус» щодо кращого місця роботи, в Україні є у кожній галузі. 

br /