ОБГОВОРЕНО ПОРЯДОК ДЕРЖАВНОЇ ПІДТРИМКИ В ГАЛУЗІ ТВАРИННИЦТВА

 

 

 

 

Під головуванням заступника голови Сумської обласної державної адміністрації Миколи Подопригори відбулася відеоселекторна нарада щодо участі сільськогосподарських підприємств всіх форм власності в державній програмі фінансової підтримки галузі тваринництва.

 

У відеоселекторній нараді взяли участь директор Департаменту агропромислового розвитку Сумської обласної державної адміністрації Олександр Маслак, заступник директора Департаменту агропромислового розвитку Сумської обласної державної адміністрації Петро Турчин, перший заступник начальника Головного управління Держпрод-споживслужби в Сумській області Євген Лазаренко, начальник відділу організації протиепізоотичної роботи управління безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області Володимир Панченко, керівник Сумської філії державного підприємства «Агентства з ідентифікації та реєстрації тварин» Наталія Гостєва.

 

Олександр Маслак розповів про Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для підтримки галузі тваринництва. Він наголосив, що на підтримку галузі тваринництва у 2018 році з державного бюджету виділяється 4 млрд. гривень.

 

Про організацію контролю та нагляду за проведення ідентифікації худоби сільськогосподарськими підприємствами області проінформував перший заступник начальника Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області Євген Лазаренко.

 

Керівник Сумської філії державного підприємства «Агентства з ідентифікації та реєстрації тварин» Наталія Гостєва в своєму виступі зупинилася на вимогах щодо приведення у відповідність даних Єдиного державного реєстру тварин по наявному поголів’ю великої рогатої худоби в сільськогосподарських підприємствах при отриманні дотації на розвиток галузі тваринництва.

 

За результатами проведеної відеоселекторної наради Микола Подопригора дав доручення головам районних державних адміністрацій визначити відповідальних осіб щодо проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи та визначенні зацікавлених суб’єктів господарювання району в отриманні фінансової підтримки з державного бюджету. 

br /