ОБЛАСНИЙ ЯРМАРОК ДО ВЕЛИКОДНІХ СВЯТ

 

 

На передодні свята Пасхи в м. Суми на площі Незалежності відбувся обласний ярмарок до Великодніх свят з продажу сільськогосподарської продукції та інших продовольчих товарів.

 

Проведення даного заходу дало можливість забезпечити потребу населення в основних продуктах харчування за цінами виробника..

 

Святковий ярмарок відвідали керівник апарату Сумської обласної державної адміністрації Дмитро Живицький, директор Департаменту агропромислового розвитку Сумської обласної державної адміністрації Олександр Маслак, які ознайомились з асортиментом продукції, поспілкувались з її виробниками та відвідувачами ярмарку і дещо придбали до святкового столу.

 

На ярмарку було представлено широкий вибір свіжого м’яса, ковбасних виробів, копченостей, молочної продукції, хлібобулочних виробів, олії, круп в асортименті, меду, яєць, живої риби, саджанців плодово-ягідних і декоративних рослин та іншої якісної продукції на різні смаки й уподобання, а також великодня випічка.

 

Участь у заході взяли сільськогосподарські, фермерські, приватні підприємства та виробники харчової промисловості Сумщини, яких було понад шістдесят.

 

Весь асортимент продукції, який реалізовувався підприємствами на ярмарку, як завжди, користувався попитом у споживачів, про що свідчили черги біля торгових точок 

br /