Оформлення належного статусу загиблого наймолодшого «кіборга» триває
Рідні загиблого бійця 5-го окремого батальйону Добровольчого Українського Корпусу «Правий Сектор», 18-річного «кіборга» друга «Сєвєра» (Сергія ТАБАЛИ) отримали витяг з Наказу керівника Антитерористичного центру при Службі Безпеки України «Про залучення про проведення антитерористичної операції».

 

Згідно цього документу зазначається, що Сергій Табала вважається залученим з 15 серпня 2014 року по 6 листопада 2014 року до проведення антитерористичної операції в Донецькій та Луганській областях з підпорядкуванням керівнику оперативного штабу з управління АТО в Донецькій та Луганській областях.

 

Цей документ, який офіційно підтверджує участь нашого загиблого побратима друга «Сєвєра» в зоні АТО, є передостання ланка для отримання статусу учасника бойових дій. Правий сектор та Соціальна служба ДУК ПС і надалі продовжують контролювати та сприяти рідним Сергія Табали у вирішенні цього справедливого питання.    

 

Нагадаємо, що Розпорядженням Сумського міського голови Олександра Лисенка від 19 лютого у відповідності із Законом України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їх символіки» вулиця Паризької комуни в м. Суми була перейменована та буде носити  ім’я Сергія Табали. 

br /