ОСОБЛИВОСТІ ВИПЛАТИ ДОТАЦІЇ ЗА МОЛОДНЯК ВЕЛИКОЇ РОГАТОЇ ХУДОБИ РОЗГЛЯНУЛИ НА СЕМІНАРІ

 

 

 

 

Департаментом агропромислового розвитку Сумської обласної державної адміністрації проведено семінар щодо виплати дотації за молодняк великої рогатої худоби.

 

У заході взяли участь фахівці Департаменту агропромислового розвитку Сумської обласної державної адміністрації, керівники структурних підрозділів з питань агропромислового розвитку районних державних адміністрацій, уповноважені особи голів сільських, селищних та міських рад, представники банківських установ, а також представники Держпродспоживслужби в Сумській області та Сумської філії державного підприємства «Агентство з ідентифікації та реєстрації тварин».

 

Директор Департаменту Олександр Маслак розповів про Порядок виплати дотації за утримання молодняка великої рогатої худоби у господарствах фізичних осіб. Основну увагу він зосередив на заповнення форм затверджених наказом Міністерства аграрної політики та продовольства України від 20.03.2018 № 148, а саме журналу обліку фізичних осіб – власників тварин для отримання дотації за молодняк, відомісті фізичних осіб, які мають право на отримання дотації. Також наголосив на вчасне подання документів фізичними особами, що мають право на отримання дотації за молодняк великої рогатої худоби.

 

Про порядок ідентифікації молодняка великої рогатої худоби проінформував начальник управління безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області Віктор Науменко.

 

Наталія Гостєва – керівник Сумської філії державного підприємства «Агентства з ідентифікації та реєстрації тварин» доповіла присутнім про кількість ідентифікованого та зареєстрованого молодняку великої рогатої худоби в господарствах населення.

 

В ході семінару його учасники мали можливість задавати питання та отримувати кваліфіковані відповіді.

 


 

br /