ПЕРША В ОБЛАСТІ «ЯРМАРКА КРЕДИТІВ» ВІДБУЛАСЯ У СУМАХ

 

 

З такою назвою 23 березня 2018 року за ініціативи Департаменту агропромислового розвитку Сумської обласної державної адміністрації спільно з Асоціацією «Спілка аграрних підприємств Сумської області»,Сумською обласною громадською організацією «Асоціація фермерів та приватних землевласників Сумської області» організовано та проведено знаковий комунікативний захід для аграріїв регіону.

 

До участі в заході долучилися представники провідних банківських установ, комерційних компаній з постачання насіння та засобів захисту рослин провідних виробників, Державної продовольчо-зернової корпорації України, Сумської філії Національної акціонерної компанії «Украгролізинг», Головного управління Державної фіскальної служби України.

 

У вступному слові директор Департаменту агропромислового розвитку Сумської обласної державної адміністрації Олександр Маслак зазначив, що захід такого формату є необхідним, адже одночасна присутність банків, постачальників насіння та засобів захисту рослин, сільгосптоваровиробників спонукає до якісного конструктивного діалогу. Такий діалог допомагає банкам та постачальникам зрозуміти, що саме потрібно аграрному бізнесу та запропонувати найкращий варіант співпраці, консолідувати зусилля для забезпечення ефективної участі аграріїв у програмах державної фінансової підтримки у 2018 році із залученням банківських установ, постачальників сільськогосподарської техніки та насіння. Аграрії ж для себе можуть обирати найвигідніші пропозиції, які зібрані в одному місці.

 

Представники регіональних відділень АТ «Укрексімбанк», ПАТ «Державний ощадний банк України», ПАТ «Райффайзен Банк Аваль», ПАТ «Укргазбанк», ПАТ «Креді Агріколь Банк», ПАТ «Приватбанк», ПАТ «Мегабанк» у вигляді відеопрезентацій представили свої актуальні банківські продукти та програми для аграріїв.

 

Представник IFC «Аграрні розписки в Україні» Андрій Сухоставець ознайомив присутніх з цим проектом та результатами його впровадження в Сумській області.

 

Представники НАК «Украгролізинг», Державної продовольчо-зернової корпорації України , ТОВ «AGRO ARENA», МПП «Фірма «ЕРІДОН», ТОВ «ВТК Агрокомсервіс», ТОВ «Укравтозапчастина», Торговий дім «Інтерагростандарт», ТОВ «Аграрні Технології Майбутнього» довели учасникам заходу свої комерційні пропозиції.

 

Після офіційної частини захід перейшов у формат «світового кафе», що дозволило аграріям підходити до представників банків, комерційних організацій та обговорювати умови співпраці.

Кожен з учасників «Ярмарку кредитів» зміг отримати нові знання, поділитися досвідом та висловити власну думку 

br /