"Правий сектор" долучився до Антикорупційного руху Сумщини
Національно-визвольний рух "Правий сектор" Сумщини долучився до новоствореного Антикорупційного руху, збори якого відбулися 5 березня у Сумах.

 

Представники сумської громади вирішили об’єднати свої зусилля для боротьби з корупціює, яка залишилася у спадок від старої та активно прогресує при нинішній владі. Учасники зборів у своїх виступах наголошували, що незважаючи на гасла "жити по-новому", це явищє продовжує проявляти себе в правоохоронній та судових системах, в діяльності комунальних підприємств, у сфері земельних відносин, лісового господарства та паливно-енергетичного комплексу, медичній галузі та органах влади. Були оприлюднені висновки роботи комісій з корупційних дій у лісовому господарстві області, названі прізвища тих, хто очолює «корупційних рух» в області.

 

Керівник Краснопільського районного штабу НВР "Правий сектор", голова Самотоївської сільської ради Іван Перерва під час свого виступу повідомив про те як триває люстрація та боротьба з корупціонерами на Сумщині. «Нещодавно під тиском громадскості був змушений залишити посаду голова Сумського обласного "Агролісу" Дмитро Нагорний. Але, як стало відомо з достовірних джерел, за сприянням голови Сумської ОДА, представника партії влади Миколи Клочка, він був переведений на іншу роботу -  на посаду заступника голови Сумської райдержадміністрації». Також Іван Перерва додав, що новостворений антикорупційний рух повинен бути рухом людей доброї волі, а не черговим проектом тої чи іншої політичної сили, та метою якого є не лише боротьба з окремими випадками, а подолання корупції в цілому як системи.

 

Інформаційна референтура

НВР "Правий сектор" Сумщини

  

br /