«Регіональний Аграрний Портал Сумщини»

 

Непереривний розвиток аграрної промисловості в Україні – пріоритет сьогодення. Sumylive також зробили свій внесок у цей процес. На нашому домені sumylive.com з'явився перший унікальний в Сумській області «Регіональний Аграрний Портал Сумщини». Його основна мета полягає в активізації аграрного сектору економіки за допомогою спілкування в тематичних групах, розміщення анонсів, презентацій та трансляцій масових спеціалізованих заходів.

 

На базі «Регіонального Аграрного Порталу Сумщини» був створений каталог, який налічує близько 700 підприємств, котрі можуть стати корисними для бажаючих налагодити ділові відносини. Досить приємним сюрпризом є те, що кожна організація може створити на сайті власну сторінку для детального опису своєї діяльності та ознайомитися з іншими.

 

Завдяки афішам заходів підприємці отримують унікальну можливість організувати тісну співпрацю приватного бізнесу та державних гілок влади. На «Регіональному Аграрному Порталі Сумщини» та в соціальних мережах анонсуватимуться актуальні теми заходів, відвідавши які можна отримати відповіді на всі хвилюючі питання. 

br /