Роковини загибелі одного з батьків Конотопської організації Правий сектор друга "Бізона" (Анатолія ШУЛЬГИ)

 

 Минув рік з того рокового дня, коли загинув наш побратим, друг "Бізон" (Анатолій ШУЛЬГА). За своє життя він встиг стати учасником війни в Афганістані, взяти активну участь в лавах УНСО у безчинні 90-ті, безпосередньо стати активістом подій Революції Гідності. На початку 2014 року, Анатолій разом з побратимами, буквально дав життя Конотопській організації Правий сектор, а вже через короткий час, в травні, одним із перших поїхав боронити нашу Батьківщину у лавах добровольчого батальйону «АЗОВ». На жаль, земне життя друга "Бізона" дійшло кінця під час бою біля с. Гранітне, в секторі М.  

28 січня, активісти Правого сектора Сумщини разом з бійцями УНСО та ЦК «АЗОВ», зробили фінальний внесок до логічного завершення перейменування вулиці на честь загиблого героя Конотопщини. Відтепер, натомість комуністичної назви, вулиця отримала перші таблички з надписом «вул. ім. А.В.Шульги».

Після завершення цієї доброї справи, на запрошення учнів та вчителів Соснівського НВК ім. А.Шульги, націоналісти прийшли на годинну панахиду пам’яті, організовану навчальним колективом цього закладу.

О 12 годині, на цвинтарі, де спочиває герой, відбувся молебен за загиблим та всіма, хто прийняв смерть на нашій війні з окупантом.


Також у Центральній міській бібліотеці ім.С.І.Пономарьова та міському будинку культури «Зоряний», відбулися вечори пам’яті, на які було запрошено побратимів друга "Бізона", з якими мали можливість поспілкуватися всі присутні.

Після заходу сонця, побратими Анатолія Шульги пройшли смолоскипною ходою центральною вулицею міста Конотоп, чим і завершилися заходи з приводу роковин друга "Бізона".

Боротьба триває!

Владислав МИХАЙЛЕНКО 

br /