Секрети успіху від Макса Комашні
Учні Сумського ВПУ-11 та відомий дизайнер Макс Комашня зустрілися у затишному ресторані, де відбулася цікава та корисна бесіда про кроки до успіху.


Кажуть,  для того, щоб стати людиною успішною, потрібно спілкуватися з тим, хто вже чогось досягнув.  Саме тому Сумське ВПУ-11 проводить «зіркові» зустрічі для свої учнів.  «Лідер-лідерам» – це бесіди учнів із відомими людьми, які досягли успіху у житті. Такого роду мотиваційне побачення, яке надихає до постійного розвитку.


У теперішньому навчальному році цю традицію розпочав Макс Комашня. Учні Сумського ВПУ будівництва та автотранспорту спілкувалися з відомим модельєром, який поділився секретами власного життєвого успіху«Те, що ти народився у звичайній сім’ї не означає, що ти не маєш право на успіх», – зазначає Макс Комашня.


Учні дізналися про найцікавіші, а інколи й вирішальні події з життя відомого дизайнера. У його житті було все: злети та провали, радощі та смути, як у кожного з нас: незважаючи ні на що, потрібно йти вперед та досягати успіху. 

br /