Шановні представники аграрного бізнесу !
Запрошуємо вас прийняти участь у четвертому модулі проекту ФАО/ЄБРР “Економіка та управління зерновим бізнесом з диверсифікацією в розрізі тваринництва”, що відбудеться 28-29 січня 2016 року на базі Сумського НАУ і завершиться врученням сертифікатів. До участі в проекті запрошуються представники господарств з земельною площею до 5 тис. га. Участь в програмі безкоштовна! Вартість участі в тренінгу фінансують ЄБРР та ФАО. Витрати на проїзд та проживання – за рахунок учасників. Учасники програми забезпечуються роздатковими навчальними матеріалами, транспортним супроводженням, а також харчуванням.

 
Заповнену реєстраційну форму  просимо надіслати до 25 січня 2016 року координатору проекту від СНАУ – Калачевській Ларисі Іванівні, начальнику Відділу міжнародних зв’язків, на поштову скриньку: kalachevska@sau.sumy.ua. Можлива реєстрація за телефонами: 0501945713 (Бутенко Андрій Олександрович) або 0661531781 (Замора Оксана Михайлівна). Ви також можете зареєструватися он-лайн на сайті проекту: http://sau.sumy.ua/fao/?page_id=23&lang=uk

 
Нагадуємо, що зазначені модулі є елементами другого етапу спеціалізованої навчальної програми «Успішний зерновий агробізнес на невеликій площі», що впроваджується Європейським банком реконструкції та розвитку (ЄБРР) та Продовольчою та сільськогосподарською організацією ООН (FAO) за підтримки фонду «Центральна Європейська Ініціатива» спільно з Сумським національним аграрним університетом. Навчальна програма складається з чотирьох тренінгових модулів. Для учасників постійно будуть доступні тренінгові матеріали он-лайн. За результатами кожного модулю слухачі будуть нагороджені офіційними сертифікатами. По завершенні проекту учасники, що продемонструють найкращі результати, відвідають обрані сільськогосподарські підприємства Франції з навчальним візитом.

 

Другий етап проекту передбачає винесення актуальних питань землеробства на загальний розгляд науковців та практиків на всеукраїнській конференції під назвою «Мільйон з гектару», яка відбудеться 19-20 лютого 2016 в м.Львів, «Арена Львів». Ознайомитися з детальною інформацією та зареєструватися можна на сайті проекту: http://sau.sumy.ua/fao/?p=571&lang=uk. Зверніть увагу, що учасники, що зареєструються до участі в конференції через Сумський НАУ, звільняються від сплати організаційного внеску! 


Очікується, що до участі в ній в якості спікерів будуть запрошені провідні науковці та практикуючі фермери України та країн ЄС, а також представники Продовольчої та сільськогосподарської організації ООН (ФАО). За результатами конференції учасникам буде запропонована навчальна поїздка до провідних підприємств.

 

  

br /