Сумське НВО підготувало чимало сюрпризів підшефним до Дня Святого Миколая

 Напередодні дня вшанування Святого Миколая працівники ПАТ «Сумське машинобудівне науково-виробниче об'єднання» навідалися до підопічних у Правдинську школу-інтернат (Великописарівський район Сумської області). Це вже треті гостини в нинішньому році. Однак цього разу заводчани приїхали не самі, а в супроводі Чудотворця та його чарівних помічниць. Звісно ж, не забули й про подарунки для дітлахів.

 

«Хотілося додати трішечки яскравих фарб у повсякденне життя дітвори, щоб вони хоча б ненадовго поринули в атмосферу свята та не втрачали віри в те, що дива трапляються. Мій образ неабияк цьому посприяв», – говорить начальник відділу неруйнівного контролю підприємства і за сумісництвом виконавець головної ролі на заході Андрій Фоменко.


Крім святкової програми з усілякими конкурсами, сумські машинобудівники привезли спортивний одяг та солодкі подарунки для кожного вихованця школи-інтернату, підготовлені підприємством і профспілкою «Машметал»,  а також багато речей, які було зібрано протягом загальнозаводської акції «Допоможи правдинцям».


«Приємно, що інтерес працівників об’єднання до доброчинної акції, котра проходить перед кожними відвідинами підшефного закладу, не зникає. Заводчани завжди активні й діляться усім, що може стати малечі у пригоді. Зокрема, цього разу зібрано багато добротного одягу, книг, іграшок. До того ж не зраджують сумські машинобудівники ще одній давній традиції – готують своїми колективами окремі презенти для підшефних класів», – відзначає координатор поїздки, голова жіночої ради СНВО Марина Семчук.


Приміром, одне з дочірніх підприємств Сумського науково-виробничого об’єднання вирішило зігріти своїх улюбленців теплими шкарпетками і рукавичками, а також побалувати цукерками та фруктами.


«Наш підрозділ опікується підшефним класом уже шостий рік поспіль – із моменту, коли ці діти були першачками Правдинської школи-інтернату. Ми завжди прагнемо чимось їх порадувати й приємно здивувати. Власне, минулого разу відвезли чималу партію варення: полуничного, вишневого, абрикосового… Зі слів виховательки, дітлахи з задоволенням п’ють чай із домашніми смаколиками. Так що наш колектив одностайно вирішив не переривати новий «апетитний» звичай і передав правдинцям чергову порцію солодких запасів на зиму», – додає учасниця поїздки Світлана Леоненко.


Учні школи-інтернату так само не залишилися в боргу. Вони організували чудовий концерт, на якому продемонстрували багатогранність своїх талантів, віддячивши у такий спосіб Святому Миколаю та сумським машинобудівникам за їхню доброту та чуйність.


Нині у Правдинці перебуває близько 100 дітей. Наступного разу представники ПАТ «Сумське НВО», яке опікується даним закладом понад 30 років, відвідають своїх підшефних наприкінці весни – на випускний вечір.

  

br /