Світова продовольча організація та Сумський НАУ провели у Львові національну аграрну конференцію


19 і 20 лютого  у Львові відбулася Перша національна аграрна конференція «Мільйон з гектара». Організатором заходу виступили Сумський національний аграрний університет, Світова продовольча організація (ФАО), Європейський банк реконструкції та розвитку (ЄБРР), проект «АПК-Інформ: овочі та фрукти» та інші партнери.


Тематика конференції – «Мільйон із гектара: наскільки та чому це реально?» – ідеально підходить як сільськогосподарським компаніям, які вже відбулися як такі, так і новачкам бізнесу: дводенна програма події дозволила одержати повну картину абсолютно всіх новітніх сфер і ніш аграрного сектору країни, оцінити можливості впровадження нового виробництва та диверсифікованості виробничих потужностей на малій площі з мінімальними витратами, максимальною віддачею та високою маржинальністю.


В урочистому відкритті взяли участь перший заступник голови Львівської облдержадміністрації Ростислав Замлинський, директор департаменту АПК Львівської ОДА Наталія Хмиз, ректор Сумського національного аграрного університету Володимир Ладика, представник проекту "Успішний зерновий агробізнес на невеликій площі", економіст інвестиційного центру FAO Андрій Ярмак та інші.


У другий день конференції відбувся практичний бізнес-тур до провідних господарств Львівської області, а також на найбільший в Україні оптовий ринок сільськогосподарської продукції – «Шувар».

 

  

br /