ТОВ ФРУКТОВИЙ ПРОЕКТ запрошує взяти участь у професійному турі до Великобританії

 

 

 

 

ТОВ ФРУКТОВИЙ ПРОЕКТ за підтримки Асоціації УКРСАДПРОМ запрошує взяти участь у професійному турі до Великобританії

23-26 жовтня 2018 року

 

Програма туру передбачає участь у круглому столі “Експорт плодово-ягідної продукції до Великобританії”, де візьмуть участь представники ритейлу та експерти, що поділяться досвідом щодо експорту плодово-ягідної продукції, обговорюватимуться вимоги до якості, упаковки, сертифікації продукції тощо.

 

У програмі професійного туру візити у господарства, що спеціалізуються на інтенсивному вирощуванні суниці, малини, ожини та чорниці високорослої як у відкритому ґрунті, так і у пластикових тунелях та теплицях у субстраті. Виробники також відвідають розсадники, що пропонують високоякісний посадковий матеріал ягідних культур.

 

Учасники матимуть змогу відвідати виставку “National Fruit Show 2018”, ознайомитись із новітніми технологіями вирощування ягід та посадкового матеріалу ягідних культур, зустрітися із компаніями - постачальниками техніки та обладнання, виробниками теплиць, тощо. Крім того, заплановано візити на дослідні ділянки, де виробники зможуть ознайомитись із результатами останніх досліджень та тестувань у сфері ягідництва.

 

Протягом усього туру групу супроводжуватиме міжнародний експерт по вирощуванню ягідних культур Джеремі Дарбі.

 

Членам Асоціації УКРСАДПРОМ - знижка 15%

 

Програму туру надсилаємо у додатку або Ви можете завантажити її на сайті: http://www.fruitproject.com.ua/images/pdf/ST_UK_Ukrsadprom.pdf 

br /