Третя національна аграрна конференція "Мільйон з гектара"Шановні колеги!!!


Ще в 2016 році було започатковано проведення національної аграрної конференції "Мільйон з гектара". Вперше вона пройшла у м. Львові в лютому 2016 р. Захід об'єднав понад 400 представників аграрних підприємств і зацікавлених у сільськогосподарському виробництві делегатів. Естафету проведення у 2017 році перейняло м. Дніпро, а вже третю конференцію організатор, проект «АПК-Інформ: овочі та фрукти», вирішив провести у місті Запоріжжя.


Сумський національний аграрний університет, як співорганізатор даного заходу запрошує професіоналів і новачків сільськогосподарського бізнесу прийняти активну участь у третій національній аграрній конференції «Мільйон з гектара», яка пройде 1-2 березня 2018 року у м. Запоріжжя за адресою: вул. Валерія Лобановського, «Славутич Арена».


Ділова програма заходу акцентована на великих, середніх і малих виробників сільськогосподарської продукції і дозволяє отримати повну картину абсолютно всіх новітніх сфер і ніш аграрного сектору країни, оцінити можливості запуску нового виробництва і диверсифікації виробничих можливостей на малій площі з мінімальними затратами та високою маржинальністю.


Для учасників тренінгових модулів проекту «Успішний зерновий агробізнес на невеликій площі", а також постійних партнерів Сумського національного аграрного університету, які виявили бажання прийняти участь у Третій національній аграрній конференції "Мільйон з гектара" буде надана знижка у розмірі 10% на реєстраційних внесок за перший день участі в конференції.


Бажаючих скористатись даною пропозицією прохання звертатись до контактної особи від Сумського НАУ Віктора Оничка:                                          тел. моб.: +380 99 9062263; onichko@gmail.com.


 Більш детальна інформація щодо конференції та програми знаходиться на сайті www.fruit-inform.com.

 

  

br /