У Сумах вшанували пам'ять Анатолія ЛУПИНОСА

 



У Сумах вшанували світлу пам'ять Великого Українця – Революціонера-націоналіста, Козака, Провідника та ідеолога УНА-УНСО Анатолія ЛУПИНОСА.


За ініціативи людей доброї волі та за підтримки Сумської міської організації Національно-визвольного руху "Правий сектор" після завершення недільної служби в Свято-Воскресенському козацькому кафедральному соборі 7 лютого була проведена громадська панахида до 16-річниці з дня смерті Анатолія  Лупиноса (05.02.2000 р.).  


Єпископ Сумський і Охтирський Української Православної Церкви Київського Патріархату МЕФОДІЙ, згадавши у своєму слові пана Анатолія, нагадав присутнім у храмі парафіянам про його значний внесок у справу відродження Української державності та становлення єдиної Української Православної Церкви.


Під час свого виступу, активіст Правого сектора Сумщини Микола ТИСЯЧНИК, наголосив на тому, що Господь, як завжди так буває, забирає до Себе найкращих. «Але, 16 років тому, коли перестало битися серце Анатолія Лупиноса і був завершений його земний шлях, він не покинув нас, бо його справа, наша спільна справа - це боротьба за Українську Самостійну Соборну Державу, яку він вів все своє життя, триває і нині. "Життя триває – точиться війна!", - так писав у своєму відомому вірші "Дядя Толя" (як знали і звали його багато з нас нині живих і тих, хто зараз поряд з ним).  Для всіх нас - і тих, хто на фронті, і в тилу, є святий обов’язок – продовжувати справу Анатолія ЛУПИНОСА. І ми її  завершимо – Перемогою!», - заявив Микола Тисячник.


Також, згадуючи всіх полеглих за Україну, владика Мефодій вручив церковну нагороду від Святійшого Патріарха Руси-України ФІЛАРЕТА «За жертовність та любов до України»  рідним та близьким 18-річного бійця-добровольця полку "Азов" друга "Ернесто" (Максима ГОЛЬЧЕНКА), який загинув 14 лютого минулого року біля с. Широкине Донецької області, захищаючи Батьківщину.


Інформаційна референтура

НВР "Правий сектор" Сумщини

 



 

br /