Учні Сумського ВПУ-11 опановують військову справу       Учні Сумського вищого професійного училища будівництва та автотранспорту, учасники програми «Молодий воїн», беруть активну участь у заходах військово-патріотичного виховання.


        Комунальна установа Сумської обласної ради «Сумський обласний центр відпочинку, оздоровлення, туризму та військово-патріотичного виховання» продовжує долучати молодь до цікавих і корисних заходів. Наразі учні Сумського ВПУ-11 регулярно беруть участь у виїздах на полігон.


    Висококваліфіковані інструктори проводять теоретичну загальновійськову та тактичну підготовку учасників. Учні опановують такі теми: тактика, екіпірування, орієнтування, медицина, елементи альпінізму.


       Учні Сумського вищого училища будівництва та автотранспорту захоплено розповідають про цікаві активні змагання, які сповнені загальним бойовим настроєм. Разом з тим,  зазначають, що інструктори виховують й дисциплінованість та організованість.


       Програма «Молодий воїн», що запроваджена у Сумському ВПУ будівництва та автотранспорту дозволяє виховати дійсно сильних, сміливих юнаків. Завдяки військово-патріотичному вихованню училище виховує повагу до Батьківщини, мужність та готовність при нагоді захистити себе та своїх співвітчизників.


       Адміністрація училище вдячна КУСОР «Сумський обласний центр відпочинку, оздоровлення, туризму та військово-патріотичного виховання» за проведення заходу та активну працю з учнями нашого училища. 

br /