Україна приєднається до програми ЄС з розвитку малого та середнього бізнесу
Кабінет міністрів на засіданні в середу, 13 січня, підтримав рішення підписати угоду з Європейським Союзом про участь України в програмі "Конкурентоспроможність підприємств малого і середнього бізнесу (COSME) (2014-2020)", повідомила прес-служба уряду.


"Приєднання України до Програми сприятиме розвитку української підприємницького середовища, консультаційних та аналітичних послуг, пов'язаних з експортно-імпортною діяльністю підприємств, розширенням торговельно-економічних зв'язків, приведення українського законодавства у сфері малого та середнього підприємництва до європейських стандартів, а також створення умов для популяризації підприємництва і формування культури бізнесу", − йдеться в повідомленні.

 

У рамках програми передбачено створення умов для більш активного виходу малих та середніх підприємств на ринки, поліпшення регуляторних умов і формування культури ведення бізнесу.


Виходу українських підприємств на ринок, в тому числі європейський, сприятимуть надання консультаційних та аналітичних послуг у сфері імпорту та експорту.


 

br /