Унікальний проект інвестицій в органічне виробництво

 
 
Пропонуємо Вашій увазі унікальний фінансовий проект розширення комплексу по вирощуванню органічної продукції кооперативу «Родинний добробут», частиною якого можете стати Ви, створюючи добро та заробляючи гарні гроші.
 
Ми довго йшли до того, щоб запропонувати Вам участь у спільній справі, бо не бачили достатньої кількісті людей, щоб її розпочати. Зараз нас підштовхує не тільки наше бажання, але і багато з наших друзів та клієнтів, а також цілковита упевненість в успішності проекту. Разом ми сформуємо спільноту яка наповнить цей проект не тільки фінансово, але і енергетично, тому у коло учасників потраплять люди та організації, які розуміють та поділяють наші цінності та погляди.
 
-( МЕТА ТА ЦІННОСТІ )-
Ми розвиваємо цей проект, щоб нести здоров'я та смак наших справжніх органічних продуктів всім членам родини за розумні гроші. Чого можливо досягнути тільки дотримуючись принципів органічного землеробства, піклуючись про довкілля, працюючи відкрито, чесно та прозоро, на засадах взаємодії та кооперації, як одна велика родина, створюючи свій добробут самому та допомагаючи іншим.   
 
Тут, і далі, під словом «ми» слід розуміти всіх учасників: організаторів, інвесторів, робітників, адже ми разом будемо успішно реалізовувати цей проект. 
 
-( ОСОБЛИВОСТІ )-
 
Прозора робота. 
 
Для кожного учасника буде абсолютно відкриті всі процеси у цьому проекті Кооперативу, як виробничі, так і фінансові. Кожен може чи тільки фінансувати кошти, чи разом з цим приймати участь у будь якому процесі від вирощування до реалізації (безпосередньо, або інформативно). 
 
Ідеологічний проект. 
Першочерговим у нашому проекті є гармонійне співіснування з природою та оточенням, максимальне копіювання природних процесів у створенні наших продуктів, виключно органічне вирощування.

Якість. 
Ми працюємо для наших споживачів, тому якість і відповідальність для нас важливіша за всі інші показники.

Кількість учасників. 
Ми розглядаємо кожного учасника кооперативу, як партнера, як особистість, що входить у нашу родину. Тож ми і тут не женемося за кількисними показниками.

Прибутковість. 
Проект "теплиці" - є бізнес проектом і спрямований на отримання прибутку його учасниками. Всі числові показники взяті з конкретних розрахунків, підставою для яких є досвід, накопичена інформація та професійні знання
 
-( ПРИБУТОК. ЩО ОТРИМАЮ )-
 
 
Впродовж року, фінансова звітність в онлайн-режимі доступна учаснику проекту (заплановане оновлення 1 раз на тиждень, можливо частіше). Раз на рік (з 1 по 30 жовтня) комісія з членів кооперативу перевіряє звіти за рік роботи та визначає розмір прибутку проекту «Теплиці», що буде цікаво в першу чергу учасникам, які будуть приймати активну участь і отримувати свою частку. 
 
Стандартна участь у проекті "Теплиці" передбачає отримання фіксованого прибутку у розмірі 24% річних. 
 
Що для реального бізнесу є гарним показником. Для порівняння: відсоткова ставка по депозитах в банках України, що реально виплачують гроші - 13-14% річних у гривні та 3-5% у долларах. І ще треба зважати на "стабільність" банківської системи України.
 
Прибуток виплачується один раз на рік в продовж місяця після перевірки звітів.
 
Повернення коштів буде здійснюватися на третьому році роботи. Детальніше це видно з розрахунку, що буде доступний всім заявникам по проекту
 

 


 

br /