Увага: зміна умов розрахунків за електроенергію
ПАТ "Сумиобленерго" звертає увагу керівників установ і організацій, які фінансуються з місцевого або державного бюджету та підприємств, які надають населенню житлово-комунальні послуги, що постановою Національної комісії регулювання електроенергетики України від 29 жовтня 2015 року № 2684 внесено зміни до Правил користування електричною енергією (далі – ПКЕЕ) стосовно розрахунків споживачів за електричну енергію.


Відповідно до п. 6. 6 ПКЕЕ всі категорії споживачів, у т. ч. бюджетні організації та підприємства житлово-комунального господарства, повинні обов’язково здійснювати оплату за спожиту електроенергію у формі передплати.


Згідно з постановою Кабінету Міністрів України № 117 від 23.04.2014 (зі змінами) розпорядники та одержувачі бюджетних коштів можуть передбачати попередню оплату у разі закупівлі на строк не більше шести місяців послуг з енергопостачання в межах бюджетного року.


У зв’язку з вищевикладеним, з метою дотримання вимог нормативно-правових актів, ПАТ "Сумиобленерго" пропонує врахувати зазначені зміни для забезпечення своєчасного розрахунку за електричну енергію.

Сумська обласна рада 

br /