В Сумах поліцейський «Пріус» «підрізав» велосипедиста?Вчора пізно ввечері, 10 серпня, сумчанин Ігор зі своєї сторінки «ВКонтакте» The Sumy Post надіслав повідомлення, в якому розповідає історію, що сталася з його другом. Патрульний «Пріус» «підрізав» велосипедиста, і останній головою розбив скло автомобіля. Тим більше, товариш постраждалого наголошує, що після аварії ніхто навіть не оформляв ДТП. Далі цитуємо повідомлення:

 

«10 серпня мій друг їхав на велосипеді по вулиці Кірова, з дворів на проїжджу частину виїхав якийсь крутий (за словами співробітників нової поліції) і мало не підрізав мого друга, це все спостерігали співробітники нової поліції.

 

Пізніше мій друг звернув і поїхав в сторону прокоф'євського мосту, в бік вулиці Прокоф’єва. Набравши швидкість з гірки і проїжджаючи перший міст, велосипедист почув, що позаду їде патрульна машина. Раптом вона обігнала його і стала притискати до узбіччя. Товариш став кричати патрульним «Що ви робите?» В результаті авто другий раз його підрізало:  друг головою розбив їм заднє скло і влетів в салон «Пріуса»…

 

Люди! Їхав велосипедист, за ним просто гналася поліція і підрізала, людина зараз знаходитися в нейрохірургії. І сьогодні (ред. – 10 серпня) поліція вже вимагала, щоб товариш або його родина ремонтували автомобіль!

 

Тим більше, що після аварії ніхто навіть не оформляв ДТП!

 

Зробіть максимальний репост! Це вже свавілля! Мало того що «Пріуси» «гроблять», так тепер ще й людей».

 

Щоб отримати коментар з цього приводу, на жаль, нам так і не вдалося зв’язатися з прес-службою патрульної поліції м. Суми. Ми зателефонували до ГУ НП в Сумській області, проте нам наголосили, що давати коментарі щодо цієї аварії – виключно в компетенції патрульної поліції.

 

 

І кілька слів щодо сумчанина, який The Sumy Post надіслав повідомлення: імовірно, його сторінка в соцмережі створена саме для розповсюдження подій про вчорашню ДТП. Можемо припустити, що друг постраждалого побажав залишитися анонімним. 

 
Джерело: //sumypost.com/ 

br /