В Сумах відбувся Марш на честь Степана БАНДЕРИ

 Як завжди, 1 січня українці всього світу відзначили День народження Героя України, Провідника Української Нації та прогресивного людства Степана БАНДЕРИ. За ініціативи Національно-визвольного руху (НВР) "Правий сектор", ВО "Свобода", МГО "Сокіл" та інших націоналістичних організацій Сумщини відбувся Смолоскипний Марш сучасних бандерівців.


Зібравшись коло червоно-чорного прапора та пам’ятного знаку бійцям Небесної сотні та учасникам Революції Гідності, учасники ходи пройшли центральними вулицями міста до міського цвинтаря на Алею Слави. Під час зупинки біля пам`ятної дошки Провідника Організації Українських Націоналістів (ОУН) на Сумщині Семену САПУНУ, представники сумської громади заспівали державний гімн. 


Закінчивши Марш на Алеї Слави, сумчани вшанували пам'ять Степана Бандери та загиблих Героїв - учасників сучасної українсько-московської війни хвилиною мовчання.

        
Під час свого виступу голова Сумської міської організації "Правий сектор" Сергій САПУН наголосив, що боротьба за Українську Самостійну Соборну Державу, яку вели наші славні попередники на чолі зі Степаном Бандерою, триває і сьогодні. «Бійці УПА воювали на два фронти – проти московських та німецьких окупантів. Сьогодні українські націоналісти-революціонери ведуть боротьбу з внутрішнім та зовнішнім ворогом для здобуття нашої Перемоги!", - заявив лідер сумських правосекторівців Сергій Супрун.   

br /