Євродвори не для всіх.     Величезні бігборди з рекламою акції «Сумський євродвір» вже не перший місяць ріжуть очі мешканцям міста Суми. Влада обіцяє відремонтувати дахи та прибудинкові території сумських осель.  Переконатися у цьому наші журналісти завітали на вулицю Петропавлівську, де саме зараз проводять якісь ремонтні роботи.

     
     На наше здивування ми не зустріли професійних будівельників, а лише декілька пенсіонерів разом з будинковим активом. Що за роботи виконуються поцікавились у представника будинку – Голови будинкового комітету Назаренка Олексія Григоровича.

     
     - Сьогодні на нашому цільовому рахунку в КП «Сумижитло» знаходиться більше сорока тисяч гривень, але ніякі ремонтні роботи по нашим заявкам не виконуються. Будинок збудовано у 1968 році і з того часу жодного разу не було капремонту. Дах знаходиться у незадовільному стані, відсутні ливньовки і водостічні труби, під’їзди у жахливому стані, прибудинкова територія – справжня руїна.

     
     Нам набридло вислуховувати обіцянки і ми, самостійно, намагаємось хоч якось підтримувати наш будинок. Але все зробити своїми силами ми не в змозі.  Більшість мешканців – поважного віку, і крім пенсії інших доходів не мають.

     
     На носу вибори і влада робить ремонти там, де більше виборців (хоча в більшості випадках технічний стан тих будинків кращий ніж наш).

     
     Я звертаюсь особисто до мера не займатися популізмом, а ремонтувати ті будинки, які дійсно потребують ремонту!

  

br /