Єврокомісія включила 2 підприємства Сумщини до переліку експортерів в ЄС
Європейська комісія оприлюднила рішення про включення 10 українських виробників молочної продукції до переліку затверджених експортерів у Європейський Союз.


Про це на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook повідомила заступник міністра аграрної політики та продовольства з питань євроінтеграції Владислава Рутицька, передають Українські Новини.


"Оновлений список набуває чинності з 10 січня 2016 року", - написала вона.


Ця інформація також міститься в офіційному документі.


Відповідно до нього, у перелік внесено компанії "Люстдорф" (Вінницька область), "Молочний дім" (Дніпропетровська область), "Лакталіс - Миколаїв", "Гадячсир" (Полтавська область), Львівський холодокомбінат, а також підприємства НП КФ "Прометей" філія "Менський сир" (Чернігівська область), що входять до "Мілкіленд-Україна", і філія "Роменський молочний комбінат" НП "Рось", також його філія у Недригайлові (обидва - Сумська область), підприємства "Золотоніський маслоробний комбінат" (Черкаська область) і філія Яготинського маслозаводу "Яготинське для дітей" (Київська область). що входять у групу "Молочний альянс".


Як повідомляли Українські Новини, Міністерство аграрної політики та продовольства очікує отримання до 10 січня 10 молочними підприємствами сертифікатів, відповідно до яких вони зможуть поставляти продукцію на ринки країн Європейського Союзу.

  

br /