Всеукраїнська акція "Волю в'язням режиму"
Сумський обласний оперативний штаб Національно-визвольного руху "Правий сектор" закликає представників політичних партій, громадських організацій, патріотичних рухів та всіх людей доброї волі Сумщини долучатися до Всеукраїнської акції на підтримку політичних в’язнів.

 

"На сьогоднішній день десятки українських патріотів продовжують перебувати в застінках нинішнього режиму. Серед них — ідейні і жертовні націоналісти, фронтовики-добровольці, громадські активісти. Їх кинули за ґрати за їхню любов до України і небажання жити за бандитськими правилами.

 

29 січня, на день пам'яті Героїв Крут, ми хочемо охопити своїми акціями якомога більшу кількість українських міст, а також організувати мітинги під українськими дипломатичними установами у різних країнах світу. Закликаємо долучатися до наших акцій інші патріотичні організації, партії та рухи", - говориться у зверненні НВР "Правий сектор" до українців.

 

Місце проведення акції (у Сумах): майдан Незалежності.

Час проведення акції: 17:00.

 

Нагадаємо, перша хвиля Всеукраїнської акції "Волю в'язням режиму" відбулася 19 грудня, зокрема в обласному центрі відбувся Марш сумської громади на підтримку політв’язнів.

 

Тел. для довідок: (067) 603 05 37; (066) 331-22-62

  

br /