XXVIII міжнародний фестиваль авторської пісні та співаної поезії «Булат».

 

 

8-10 квітня 2016 року в м. Суми пройде фестиваль авторської пісні та співаної поезії «Булат» проходить щорічно, починаючи з 1989 року, і нині має статус міжнародного. Фестиваль проводиться з метою підтримки та розвитку жанру, засновниками якого є такі автори-виконавці, як Булат Окуджава, Юрій Візбор, Володимир Висоцький, Олександр Галич, Юрій Кукін, Ада Якушева, Новелла Матвєєва та інші.


Після дворічної перерви у 2016 році на фестиваль знову проводиться конкурс. Також одним з пріоритетних напрямків фестивалю є робота з молоддю.


В рамках XXVIII міжнародного фестивалю «Булат» реалізовується проект «Молодіжний майданчик». Це низка заходів, направлених на формування молодіжного творчого середовища, обмін досвідом, навчання та творче зростання молодих авторів та виконавців України та близького зарубіжжя. В рамках цього проекту проводиться спеціальний концерт молодих авторів та виконавців, навчальні майстер-класи, виїзні концерти, тренінги та розважальні заходи для учасників. Проект реалізовується за підтримки Управління молоді та спорту Сумської обласної державної адміністрації.


Крім того, організатори сподіваються, що фестиваль стане територією толерантності та примирення, майданчиком, що об’єднує, а не роз’єднує людей.

Контактна особа: Соколов Артем (050)152-50-07, sokolov.artyom@gmail.com

Сайт клубу «Булат» – www.bulatclub.com 

 

Організатори:

 • Всеукраїнське об’єднання діячів авторської пісні;
 • Сумська обласна молодіжна громадська організація «Клуб авторської пісні «БУЛАТ»;
 • Сумська міська рада, відділ культури й туризму міської ради.

 

Цілі:

 • популяризація жанру авторської пісні та поезії на Україні;
 • популяризація української авторської пісні та підтримка талановитих авторів-виконавців України;
 • реалізація проекту «Молодіжний майданчик»;
 • проведення начальних майстер-класів;
 • проведення конкурсу та виявлення лауреатів та дипломантів фестивалю;
 • культурне збагачення та естетичне виховання молоді;
 • залучення творчої молоді до жанру авторської пісні;
 • обмін досвідом між активістами КАП та творчих об’єднань.

 

ПРОГРАМА ФЕСТИВАЛЮ

 

8 квітня (п’ятниця)

протягом дня

Благодійні концерти по місту.

14:00 – 15:30

КОНЦЕРТ-МОЛОДИХ АВТОРІВ ТА ВИКОНАВЦІВ

(Вище училище мистецтв і культури ім. Бортнянського, вул. Гагаріна, 18)

18:00 – 20:30

КОНЦЕРТ-ВІДКРИТТЯ ФЕСТИВАЛЮ

(Машинобудівний коледж, пр. Шевченка, 17)

22:00 – 0:00

КОСТРОВИЙ КОНЦЕРТ ТУРИСТСЬКОЇ ПІСНІ

(ОЗСТ «Ровесник»)

9 квітня (субота)

9:30 – 14:00

Робота творчих майстерень - прослуховування учасників конкурсу.

(ОЗСТ «Ровесник»)

10:00 – 16:00

Робота навчального майстер-класу «Режисура пісні»

(ОЗСТ «Ровесник»)

11:00 – 14:00

Робота навчального майстер-класу «Гітарний акомпанемент»

(ОЗСТ «Ровесник»)

15:00 – 16:30

Робота експериментального майстер-класу «Акторська майстерність»

(ОЗСТ «Ровесник»)

16:30 – 19:30

КОНКУРСНИЙ КОНЦЕРТ

(концертна зала ОЗСТ «Ровесник»)

21:00 – 23:00

КОНЦЕРТ ГУМОРИСТИЧНОЇ ПІСНІ

(концертна зала ОЗСТ «Ровесник»)

23:00 – 01:00

Брейн-ринг

(концертна зала ОЗСТ «Ровесник»)

10 квітня (неділя)

13:00 – 16:00

ГАЛА-КОНЦЕРТ

(ДК ім. Фрунзе, вул. Горького, 5)

 


ПОЧЕСНІ ГОСТІ ФЕСТИВАЛЮ

 

Семен РУБЧИНСЬКИЙ (Київ)

Заслужений працівник культури України. Організатор концертів. Художній керівник Київського театру поезії та пісні. Член творчих спілок: Національна спілка театральних діячів України, Спілка рекламістів України, Виставкова федерація України.

Вадим ГЕФТЕР (Донецьк)

Організатор та ідейний натхненник Творчої спілки діячів авторської пісні України – всеукраїнського об’єднання ентузіастів жанру. Організатор міжнародного фестивалю «32-е травня» (м. Святогорськ). Автор пісень.

Олена ОЛЕКСІЄВА (Запоріжжя)

Виконавиця. Художній керівник, режисер та актриса Запорізького народного театру поетичної пісні. Лауреат багатьох фестивалів авторської пісні. Член спілки театральних діячів України.

Ольга ЗАЛЄСЬКА (Мінськ)

Поет та автор пісень. Керівник творчого проекту «Своя среда», фестивалю авторської пісні «Большая рыбалка».

Ігор ЖУК (Київ)

Визнаний авторитет в сучасній авторській пісні України. Автор більш, ніж 400 пісень російською та української мовами, театральний та кінодраматург, художник.

Тетяна КОРОЛЬОВА (Москва, Росія)

Авторка. Учасниця творчої асоціації «32 Августа». Учасниця багатьох фестивалів, спочатку, як конкурсант, а потім і як член журі. Дипломант Грушинського фестивалю 2006 року.

Дмитро ДОЛГОВ (Київ)

Автор-виконавець, лауреат багатьох фестивалів авторської пісні. Керівник київської школи бардів. Учасник та керівник проекту «Долговіанна» разом з Анною ЩЕРБАНЬ. Керівник делегації України на міжнародному фестивалі авторської пісні «Петербурзький акорд».

Ігор КАСЬЯНЕНКО (Суми)

Відомий поет, автор пісень, журналіст, громадський діяч. Лауреат фестивалів авторської пісні. Багаторічний друг клубу авторської пісні «Булат». Організатор та співорганізатор багатьох творчих та культурних проектів.

Ірина КОЗЛОВА (Конотоп)

Поетеса. Керівник літературної студії «Джерела». Лауреат міжнародного конкурсу російськомовної поезії «Глагол» (Москва, 1992). Дипломант фестивалю «Булат-2003».

Театр поетичної пісні «La Chanson» (Суми)

(Віктор Сироватський, Яна Шифріна, Оксана Скоробагатська, Сергій Городнічий) Колектив, який вже більше 15-ти років дарує сумчанам і не тільки свою творчість (тематичні концерти та театралізовані постановки). Натхненники проекту «Антологія авторської пісні», який з 2007 року реалізовується в місті Суми. Лауреат та дипломант багатьох фестивалів авторської пісні, у тому числі лауреат Грушинського фестивалю (2013).

Ірен РОЗДОБУДЬКО (Київ)

Українська журналістка, письменниця, поетеса. Лауреат (2000, 2001) та переможець (2005) літературних конкурсів «Коронація слова».

Сергій РУБАШКІН (Москва)

Виконавець, актор, режисер, театральний педагог, бізнес-тренер. Закінчив майстерню бардівського мистецтва Юрія Лореса у 1995 році.

Лев КУЗНЄЦОВ (Москва)

Гітарист, акомпаніатор, музикант-віртуоз, викладач. Сімейний дует Льва та Ксенії Кузнєцових става багаторазовим лауреатом фестивалів авторської пісні. Учасник групи «Адриан и Александр».

Віктор БАЙРАК (Вороніж – Вінниця)

Народився в Одесі, деякий час мешкав у Вінниці. Сатирик, поет-пародист, учасник КВН та інших телеігор. Відомий своїми іроничними піснями та просто почуттям гумору. Традиційно на фестивалях веде гумористичні посиденьки, що зазвичай називаються «Чайхана».

Ансамбль «Неслыханная прибыль» (Запоріжжя)

Самобутній колектив із Запоріжжя. Існує вже більше п’яти років, працюють в різних жанрах – бардівська пісня, джаз, фолк. На багатьох фестивалях тріо є душею компанії концерту, фестивалю. 

br /